מכירת שתי דירות בפטור ממס שבח

מח' מיסוי אליוט ארצי את חיבה פתרונות מיסוי בע"מ

שאלה:

 

האם ניתן להינות מפטור ממס שבחבמכירצ שתי דירות?

 

תשובה:

 

בהתאם לסעיף 6, (ג)  וכן (ד)  ניתן עד תום 2012 למכור 2 דירות בפטור עפי הוראת השעה ועוד דירה עפי 49ב1.

 

זאת רק לתקופת הוראת השעה 01/01/2011-31/12/2012 .

אם המכירה לאחר תקופה זו, תיחשב המכירה הפטורה במסגרת הוראת השעה כמכירה בפטור לעניין סעיף 49ב(1) לחוק מיסוי מקרקעין.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support