מה שיעור המס בהשכרת נכס לחברה שישמש למגורי אוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים?

מח' מיסוי אליוט ארצי את חיבה פתרונות מיסוי בע"מ

שאלה:

נכס לצרכי מגורים,הושכר לחברה שעוסקת בטיפול באוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים (קבלני משנה של משרד הרווחה ).

האם  שכירות  עם חברה זו עדיין משאיר את המס בשיעור 10% ?

תשובה:

סעיף 122 לפקודה הקובע שיעור מס של 10% אינו מגביל את זהותו של השוכר כך שניתן להשכיר לחברה ולהמשיך ולהיות זכאי

לשיעור המס האמור ובלבד שהנכס משמש למגורים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support