מה התיעוד שעל עוסק פטור להנפיק?

מח' מיסוי אליוט ארצי את חיבה פתרונות מיסוי בע"מ

שאלה :

1.עוסק פטור לא יכול להוציא חשבונית מס-  האם צריך להוציא חשבוניות או חשבון?

2.לגבי שובר קבלה-לא כתוב שצריך להדפיס בבית דפוס כמו שמופיע בסעיף 9 לתקנות, האם ניתן  להשתמש בקבלות כלליות ולהוסיף חותמת?

 

תשובה:

 

1. על פי הוראות סעיף 45 לחוק מע"מ עוסק פטור צריך להוציא חשבונית עסקה.

2. נראה כי ניתן להשתמש בקבלות שלא הודפסו בבית דפוס.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support