האם יחיד שאינו תושב ישראל זכאי להטבות המס לפי סעיפים 45 א + 47?

מח' מיסוי אליוט ארצי את חיבה פתרונות מיסוי בע"מ

שאלה:

 

האם יחיד שאינו תושב ישראל זכאי להטבות המס לפי סעיפים 45 א + 47 (בסעיפים הנ"ל מצוין יחיד ולא יחיד תושב ישראל)?

 

תשובה:

 

אכן אין מגבלה המונעת יחיד שאינו תושב ישראל מלהנות מההטבות הקבועות בסעיף 45א ו – 47 כל עוד מתקיימים יתר תנאי הסעיף.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support