האם חייב שכיר המשקיע בחו"ל להגיש דו"ח שנתי בנוסף לטופס 150?

מח' מיסוי אליוט ארצי את חיבה פתרונות מיסוי בע"מ

שאלה:

 

שכיר שאינו חייב בדווח שנתי השקיע בחברה בחו"ל. הוא חייב לדווח על כך בטופס 150 , האם הוא גם חייב בהגשת דוח שנתי או שמספיק לשלוח את טופס 150 למס הכנסה ?

 

 

תשובה:

בהתאם להוראות סעיף 131 ולאור אי תחולת הפטור מהגשת דוחות כאמור בתקנות מ"ה (פטור מהגשת דין וחשבון), התשמ"ח-1988. סעיף 3(6)(א) הרי שאין מנוס והוא חייב בהגשת דוח שנתי ואין להסתפק בטופס 150.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support